Fotogaléria     Články     Servis okien a dverí     kontakt

Lexan / Al.profily     Prístrešky / Zasklenia     Brány / Ploty     Žaluzie / Sieťky     Okná / Dvere

Exteriérové žaluzie      Interiérové žaluzie, roletky      Sieťky      Screenové rolety

Siete, sieťky proti hmyzu


Sieťky proti hmyzu


Máme pre Vás kompletnú ponuku na sieťky proti hmyzu s výbornou výbornou kvalitou, životnosťou a komfortom používania za najvýhodnejšie ceny.

OKENNÉ SIETE

Sú najefektívnejšou ochranou proti dotieravému hmyzu. Konštrukcia je vyrobená z hliníka, prieniku hmyzu do obydlia zabraňuje sieť - poveternostným podmienkam odolné pogumované sklovlákno. Okenné siete sú určené pre montáž na všetky typy plastových okien a eurookien.


DVEROVÉ SIETE

Sieťové dvere sú vyrobené z kvalitne spracovaného, extrudovaného, lakovaného, hliníkového profilu. Dizajnovo elegantné a jedinečné prevedenie predelu slúži namiesto madla alebo ako okopová lišta pri manipulácii s dverami. Ponúkame ich v 6 najčastejšie sa vyskytujúcich odtieňoch okien a dverí. Montáž je jednoduchá - uchytením na pánty v obyčajnom alebo samozatváracom vyhotovení.


ROLOVACIE SIETE

Využívajú sa hlavne na oknách bytov, kde nie je možné namontovať pevný typ siete. Rolovacie siete sú vyrobené z kvalitne spracovaného, extrudovaného, lakovaného, hliníkového profilu. Sieťovina je vyrobená z pogumovaného sklovlákna a je odolná voči poveternostným podmienkam a UV žiareniu. Základom rolovacej siete je bubon s navinutou sieťovinou a vodiace koľajnice. Spätné navinutie sieťoviny do bubna zabezpečuje pružina mechanizmu. V ponuke je aj možnosť RAL nástreku do Vami zvolenej farby.


DVERNÉ PLISSE SIETE

Sieťový systém PLISSÉ je svetovou jednotkou dverových sietí. Výhoda je hlavne pri otváraní, nezaberá priestor, ako je to napríklad pri otváracej sieťke, môže ostať otvorená v akejkoľvek polohe (nemusíte ju len zatvoriť alebo úplne otvoriť).Našu tieniacu techniku profesionálne namontujeme a zabezpečujeme záručný a pozáručný servis.


LEX-AL s. r. o.
Lučenecká cesta 921/5, 960 01 Zvolen

T: 0915 266 556
E: obchod@lex-al.sk

Copyright © LEX-AL s.r.o. 2020, Web: D2 design
OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV