Fotogaléria     Články     Servis okien a dverí     kontakt

Lexan / Al.profily     Prístrešky / Zasklenia     Brány / Ploty     Žaluzie / Sieťky     Okná / Dvere

Exteriérové žaluzie      Interiérové žaluzie, roletky      Sieťky      Screenové rolety

Vnútorné/interiérové žaluzia a rolety


Vnútorné žaluzie a roletky


Vyskúšajte slovenské interiérové žalúzie a rolety ponúkajúce výbornú kvalitu, životnosť a komfort za najvýhodnejšie ceny.

HORIZONTÁLNE ŽALÚZIE ISSO RETIAZKA

ISSO retiazka patrí medzi najžiadanejšie produkty v oblasti tieniacej techniky. Má moderné prevedenie a je určená pre všetky typy plastových a drevených okien. Ich jednoduchá montáž, cenová dostupnosť a minimálna údržba ich robí ideálnymi pre všetky interiéry. Ak k tomu pridáme aj širokú paletu farebných odtieňov nosných rámov a lamiel, je zaručené, že u nás nájdete to, čo hľadáte.


HORIZONTÁLNE INTERIÉROVÉ ŽALÚZIE

Spomedzi ponúkaných typov sú najvhodnejšie pre zatienenie veľkých presklených plôch interiéru. Interiérové žalúzie sú určené najmä pre staršie typy okien, ale je možné montovať ich aj do drevených eurookien či do plastových alebo hliníkových okien.


LÁTKOVÉ ROLETKY DEŇ/NOC

Roletky Deň/Noc sú trendovými výrobkami, ktoré zútulnia Váš príbytok svojou eleganciou a luxusným prevedením za cenovo dostupné relácie. Ich Funkčnosť spočíva v dvojitom vedení látok so striedajúcimi sa priehľadnými a nepriehľadnými pruhmi regulovanými pomocou nekonečnej retiazky. Dizajnové prvky sú kombinované s prešívanými svetelnými otvormi a látkou v bohatom farebnom prevedení, čím sa stávajú elegantným doplnkom interiéru.

Roletky Deň/Noc ponúkame ako Otvorený alebo Uzavretý systém. Pri uzavretom je látka je ukrytá pod hliníkovým bubnom/kazetou. Roletky Deň/Noc nevyžadujú údržbu ani čistenie, ich povrch je antistatický, čo zabraňuje intenzívnemu usádzaniu prachových častíc.


PLISSÉ ŽALÚZIE

Plissé sú jedninečným systémom pre tienenie vo Vašom obydlí. V ponuke plisovaných látok je viac ako 30 typov látok a 250 odtieňov farieb.


Smart žaluzie a rolety Somfy TaHoma

S inteligentným ovládním žaluzií stačí len stlačiť tlačítko na ovládači, ikonu v mobilnej aplikácii, alebo dať hlasový príkaz a zavrite všetky žaluzie pri odchode z domu a znovu ich otvorte, keď sa vrátite. Pomocou TaHoma switch môžete Vaše žalúzie a rolety jednoducho ovládať odkiaľkoľvek, aj z práce alebo z dovolenky. Tieniaci systém dokáže tiež automaticky reagovať na slnečné svetlo a teplotu. Bezdrôtový systém TaHoma switch je kompatibilný s viac ako 300 typmi smart výrobkov.Našu tieniacu techniku profesionálne namontujeme a zabezpečujeme záručný a pozáručný servis.


LEX-AL s. r. o.
Lučenecká cesta 921/5, 960 01 Zvolen

T: 0915 266 556
E: obchod@lex-al.sk

Copyright © LEX-AL s.r.o. 2020, Web: D2 design
OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV