Fotogaléria     Články     Servis okien a dverí     kontakt

Lexan / Al.profily     Prístrešky / Zasklenia     Brány / Ploty     Žaluzie / Sieťky     Okná / Dvere

Exteriérové žaluzie      Interiérové žaluzie, roletky      Sieťky      Screenové rolety

Vonkajšie/exteriérové žaluzia a rolety


Vonkašie žaluzie


Exteriérové horizontálne žalúzie dnes svojou eleganciou a efektivitou kraľujú tieniacej technike. Podľa prevedenia ponúkame žalúzie s priznaným krycím plechom a vodiacimi lištami (pre dodatočnú montáž na hotovú fasádu), alebo podomietkové (montáž boxu pred dokončením fasády). V ponuke ovládacieho mechanizmu poskytujeme: manuálne, motorové s vypínačom, na diaľkové ovládanie, alebo prostredníctvom mobilného telefónu.

EXTERIÉROVÉ HORIZONTÁLNE ŽALÚZIE Z90

Žalúzie Z90 (v tvare písme Z) sú najžiadanejším a technicky najvyspelejším typom vonkajších žalúzii. Vyrábajú sa z plechu hrúbky 0,42 mm, v šírke 90 mm. Upevnené sú k nosnému profilu a vedené bočnými vodiacimi koľajnicami. Tvar písmena Z zabezpečuje úplné uzavretie lamiel na minimálny prienik svetla k čomu dopomáhajú aj tesnenia namontované na koncoch lamiel, čím je znížená aj ich hlučnosť hlavne pri silnom vetre.


EXTERIÉROVÉ HORIZONTÁLNE ŽALÚZIE C80

Lamely majú tvar písmena C a sú vyrábané z valcovaného hliníka s hrúbkou 0,42 mm a šírkou 80 mm.


EXTERIÉROVÉ HORIZONTÁLNE ŽALÚZIE Z70

Žalúzie Z70 je zúžená verzia lamely Z90. Výhody lamely sú hlavne menšia šírka žalúzie (pri ostení okna menšom ako 140mm) a jemnejšia štruktúra žalúzie.


EXTERIÉROVÉ HORIZONTÁLNE ŽALÚZIE S90

Žaluzie s lamelou S90 parametrami zodpovedá lamele Z90, ale nový design je určený zákazníkom, ktorí uprednostňujú ladnejší dizajn.


Smart žaluzie Somfy TaHoma

S inteligentnými žaluziami stačí stlačiť tlačítko na ovládači, ikonu v mobilnej aplikácii, alebo dať hlasový príkaz a zavrite všetky žaluzie pri odchode z domu a znovu ich otvorte, keď sa vrátite. Pomocou TaHoma switch môžete vonkajšie žalúzie jednoducho ovládať odkiaľkoľvek, aj z práce alebo z dovolenky. Tieniaci systém dokáže tiež automaticky reagovať na slnečné svetlo a teplotu. Bezdrôtový systém TaHoma switch sa rýchlo rozrastá a je už kompatibilný s viac ako 300 typmi smart výrobkov.

Výhody automatizácie systému tienenia:
- Úspora nákladov na vykurovanie - v zime udržiava vo vnútri teplo, v lete príjemný chládok.
- Pohodlné možnosti automatického zatvárania žalúzií a roliet pri súmraku.
- Kompatibilita s množstvom značiek (Velux, Maco, Roto, Siegenia, Hoppe...).Našu tieniacu techniku profesionálne namontujeme a zabezpečujeme záručný a pozáručný servis.

LEX-AL s. r. o.
Lučenecká cesta 921/5, 960 01 Zvolen

T: 0915 266 556
E: obchod@lex-al.sk

Copyright © LEX-AL s.r.o. 2020, Web: D2 design
OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV