Fotogaléria     Články     Servis okien a dverí     kontakt

Lexan / Al.profily     Prístrešky / Zasklenia     Brány / Ploty     Žaluzie / Sieťky     Okná / Dvere

Garážové a vstupné brány      Hliníkové plotové systémy

Objavte s nami kvalitné slovenské značky za najlešie ceny


Hliníkové plotové systémy


Vytvoríme Vám moderný dizajnový hliníkový plot založený na ovedčených profiloch na mieru. Okrem veľmi atraktívneho vzhľadu získate pri tomto sytéme zároveň dlhoročnú životnosť a úplnú bezúdržbovosť.


Plotové výplne rovné s Al. latou

Veľmi obľúbená verzia hliníkového plotu pre svoju cenovú dostupnosť. Výplň je možné realizovať s latami vo vodorovne alebo zvislej polohe. Môžete si zvoliť šírku medzier medzi latami aká vám vyhovuje.


Plotové výplne žaluziové so šikmou Al. latou

Exkluzívna verzia hliníkového plotu dotvorí moderný vzhľad vášho domu. Plot je vzdušný a zároveň zachováva vaše súkromie.


Samonosné brány

Brány štandardne vyrábame ako celohliníkové - s hliníkovou nosnou konštrukciou, povrchovo upravenou práškovou farbou, do ktorej sa namontuje hliníková výplň. Môžete si vybrať verziu s elektrickým pohonom a diaľkovým ovládaním, alebo ručne ovládanú so zámkom.


Dvojkrídlové brány

Krídlové brány robíme aj celohliníkové, jedno alebo dvojkrídlové. Môžete si vybrať verziu s elektrickým pohonom a diaľkovým ovládaním.Naše hliníkové plotové systémy Vám optimálne navrhneme, profesionálne namontujeme a zabezpečíme ich prípadný servis.

Pre okresy Zvolen, Banská Bystrica, Detva, Žiar nad Hronom, Krupina, Veľký Krtíš a Banská Štiavnica ponúkame konzultácie a zameranie u zákazníka priamo na mieste zadarmo.

LEX-AL s. r. o.
Lučenecká cesta 921/5, 960 01 Zvolen

T: 0915 266 556
E: obchod@lex-al.sk

Copyright © LEX-AL s.r.o. 2020, Web: D2 design
OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV