Fotogaléria     Články     Servis okien a dverí     kontakt

Lexan / Al.profily     Prístrešky / Zasklenia     Brány / Ploty     Žaluzie / Sieťky     Okná / Dvere

Garážové a vstupné brány      Hliníkové plotové systémy

Objavte s nami kvalitné slovenské značky za najlešie ceny


Garážové a vstupné brány


Tiché, bezpečné a spoľahlivé garážové brány a garážové dvere od renomovaného slovenského výrobcu. Garážové brány sa vyrábajú na mieru s odbornou montážou a záručným a pozáručným servisom. Pre každú stavebnú situáciu vašej garáže je možné nájsť vhodné riešenie garážovej brány.


SEKCIONÁLNE BRÁNY

Automatické sekcionálne brány WG sú izolované polyuretánovou penou s hrúbkou 42 mm a kombináciou bezúdržbového materiálu - oceľový plech. Sekcionálne brány sa môžu prispôsobiť rôznym typom garáží a šírke vjazdu aj do dvojitých garáží. Brány majú vysoký štandard prevedenia, ktorý zaručuje komfort, bezpečnosť a pohodlie používania, aj výbornú tepelnú izoláciu.


ROLOVACIE BRÁNY

Rolovacie garážové brány sú vyrábané zo 77 mm hliníkových profilov plnených polyuretánopvou penou, ktorá dodáva profilu izolačné a pevnostné vlastnosti. Garážové rolovacie brány sú zložené z lamiel, ktoré sa rolujú do schránky "bubna", ktorý je umiestnený nad otvorom. Rolovacie brány sa stali synonymom pre kvalitné, bezpečné a pritom cenovo dostupné brány.


KRÍDLOVÉ BRÁNY

Krídlové brány sú vyrábané z polyuretánových panelov o hrúbke 42 mm. Krídlová brána je dodávaná so zárubňovým rámom a dvoma krídlami, ktoré podľa požiadavky zákazníka môžu byť rozdelené v rôznom pomere. Zárubňový rám je oceľový, pokrytý hliníkovým profilom s límcom a tesnením. Farba rámu je prírodný hliník, ktorý je možné laminovať podľa vzorkovníka laminácií.Brány Vám profesionálne namontujeme a zabezpečíme ich záručný a pozáručný servis.

Pre okresy Zvolen, Banská Bystrica, Detva, Žiar nad Hronom, Krupina, Veľký Krtíš a Banská Štiavnica ponúkame konzultácie a zameranie u zákazníka priamo na mieste zadarmo.

LEX-AL s. r. o.
Lučenecká cesta 921/5, 960 01 Zvolen

T: 0915 266 556
E: obchod@lex-al.sk

Copyright © LEX-AL s.r.o. 2020, Web: D2 design
OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV