Fotogaléria     Články     Servis okien a dverí     kontakt

Lexan / Al.profily     Prístrešky / Zasklenia     Brány / Ploty     Žaluzie / Sieťky     Okná / Dvere

Prístrešky a Pergoly      Striešky      Zasklenie lódžii a terás

Zasklenie lódžii, balkónov a terás


Zasklievanie BALKÓNOV A LODŽII


Zasklením získate nové možnosti využitia Vašich obytných priestorov (príjemné posedenie) za každého počasia.

Náklady sa Vám čiatočne vrátia vďaka úspore tepla. Teplota vo vnútri je vyššia až o 5 - 15°C oproti vonkajšej teplote. Spotreba energie sa zníži až o 20%. Zasklenie poskytne ochranu pred dažďom, snehom, vetrom, prašnosťou, vtáctvom a dotieravým hmyzom. Zasklenie je zároveň zvukovou izoláciou, ktorá zníži hlučnosť v priestore až o 8 – 10 dB.

Obytná časť sa rozšíri, čím vznikne nový odkladací priestor a zväčší sa naše súkromie, zasklenie umožní sušenie bielizne aj za nepriaznivého počasia. Vznikne nová možnosť uloženia kvetín – využitie ako skleník, alebo malá zimná záhrada.

Zasklenie tvoria posuvné tabule zložené z celohliníkového rámu so štetinami, zo zatesnenej sklenenej výplne a z ložiskového posuvného mechanizmu. Rámy sú po obvode tesnené mohérovým tesnením, ktoré chráni vnútorný priestor pred vonkajšími vplyvmi a zabraňuje nežiaducemu búchaniu pri nárazovom vetre. Výplň tvorí sklo (4 - 8 mm) alebo polykarbonát (lexan), je možná aj ich kombinácia. Celé zasklenie sa ovláda jednoduchou úchytkou.

V ponuke je uzamykateľný bezpečnostný zámok na kľúčik a bezpečnostné sklo vhodné hlavne do nižších poschodí. Zábradlie je možné obložiť plastovým obkladom (prípadne zatepliť polystyrénom) alebo vyplniť priesvitným polykarbonátom – lexanom.
Varianty skladby posuvných krídel:
LEX-AL s. r. o.
Lučenecká cesta 921/5, 960 01 Zvolen

T: 0915 266 556
E: obchod@lex-al.sk

Copyright © LEX-AL s.r.o. 2020, Web: D2 design
OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV