Úvod      Naše produkty      Servis okien a dverí      O nás      kontakt

Plastové okná/dvere       Hliníkové okná/dvere       Žaluzie/sieťky       Brány       Ploty       Prístrešky       Bazény       Lexan

Objavte s nami kvalitné slovenské značky za najlešie ceny


Plastové okná a dvere


Ponúkame Vám rokmi overené, moderné a spoľahlivé okná a dvere tradičného slovenského výrobcu NOVES, Spišská Nová Ves.
Tieto plastové okná a dvere ponúkajú špičkovú kvalitu, životnosť a komfort používania za prekvapivo výhodné ceny.

Ako autorizovaný zástupca výrobcu garantujeme profesionálnu montáž a odborný záručný aj pozáručný servis.
Okná IDEAL 4000


Päťkomorový okenný profilový systém s dorazovým tesnením má stavebnú hĺbku rámu 70 mm. Toto okno je vhodné do všetkých bežných domácich a priemyselných priestorov. Celoobvodové kovanie okna zvyšuje jeho bezpečnosť. Dve dorazové vymeniteľné tesnenia zabezpečujú kvalitnú izoláciu okna proti vetru a vode. Súčiniteľ prechodu tepla Uf = 1,2 W/(m2.K). Možné zasklenie izolačným dvojsklom alebo izolačným trojsklom.
Viac informácii na stránke výrobcu >>

Okná IDEAL 5000


Najpredávanejší okenný systém so stredovým tesnením a tromi vymeniteľnými tesneniami. Ideálny kompromis medzi cenou a maximálne dostupnou kvalitou okna. Päťkomorový okenný profil má stavebnú hĺbku rámu 70 mm. Dlhú životnosť a vysokú bezpečnosť zabezpečuje celoobvodové kovanie v chránenej drážke. Objemná predná kondenzačná drážka chráni kovanie a je výhodou oproti dorazovému systému. Súčiniteľ prechodu tepla Uf = 1,1 W/(m2.K). Možné zasklenie izolačným dvojsklom alebo izolačným trojsklom.
Viac informácii na stránke výrobcu >>

Okná IDEAL 8000


Okná IDEAL 8000 sú výnimočný výrobok vhodný pre nízko-energetické a pasívne domy. Vhodné je ale aj ako bežné okno. Vyniká klasickým vzhľadom, masívnou stavebnou hĺbkou rámu 85 mm a šesťkomorovým profilom so stredovým tesnením. Veľkou výhodou oproti iným systémom je možnosť zasklievania krídla "výkonostnými“ izolačnými sklami celkovej hrúbky až 51 mm. Súčiniteľ prechodu tepla Uf = 1,0 W/(m2.K). Objemná predná kondenzačná drážka ako ochrana kovania, je výhodou oproti každému dorazovému systému. Päťkomorový podkladový (parapetný) profil s gumovou manžetou proti prefukovaniu je štandardná výbava okien.
Viac informácii na stránke výrobcu >>
Konfigurátor pre farebné prevedenie >>
Dvere IDEAL 4000


Systém vchodových dverí Ideal 4000 spája moderný dizajn s maximálnou mierou životnosti. Prah dverí s prerušeným tepelným mostom a následnou možnosťou použitia rozširovacích profilov. Zvárané vnútorné rohové spoje garantujú vysokú stabilitu a pevnosť. Súčiniteľ prechodu tepla rám/krídlo Uf=1,5 W/(m2.K). 20 mm prah pre bezbariérový prístup. Bezpečnostná rozvora SECURY MR2 (2 masívne závory a zámok) proti vysadeniu dverí.
Viac informácii na stránke výrobcu >>

Dvere IDEAL 7000


Systém vchodových dverí Ideal 7000 spája moderný dizajn s maximálnou mierou životnosti. Prah dverí s prerušeným tepelným mostom a následnou možnosťou použitia rozširovacích profilov. Zvárané vnútorné rohové spoje garantujú vysokú stabilitu a pevnosť. Stavebná hĺbka 85 mm. Súčiniteľ prechodu tepla rám/krídlo Uf=1,2 W/(m2.K). 20 mm prah pre bezbariérový prístup. Bezpečnostná rozvora SECURY MR2 (2 masívne závory a zámok) proti vysadeniu dverí.
Viac informácii na stránke výrobcu >>

Posuvné dvere Aluplast HST


S HST dverami sa optimálne spája estetika bývania a kontakt s prírodou. Aj veľkoformátové elementy ponúkajú pocit bezpečia a tepelnej pohody. Masívne profily rámu a krídla so zodpovedajúcimi výstuhami. Napriek veľkým rozmerom krídla jednoduché, ľahké a bezpečné ovládanie. Stavebná hĺbka rámu 167 mm (HST 70) alebo 197 mm (HST 85). Na požiadanie aj s obojstranne uzamykateľnou cylindrickou vložkou.
Viac informácii na stránke výrobcu >>Ako nás nájdete?
LEX-AL s. r. o.
Lučenecká cesta 921/5, 960 01 Zvolen

T: 0948 940 125
E: obchod@lex-al.sk

Copyright © LEX-AL s.r.o. 2020, Web: D2 design